محل تبلیغات شما

ایجاد منوی و محتوا دلخواه به صورت نامحدود

بعد از خرید کد USSD می توانید با پنل تحت وب به صورت آنی منوی مورد نظر خود را اضافه و یا ویرایش نمایید.

 

درخواست خدمات یا پشتیبانی

کاربر با شماره گیری کد USSD منویی که شما به این قابلیت اختصاص داده اید می تواند درخواست پشتیبانی و یا خرید خدمات بدهد. در همان لحظه درخواست مشتری، پیامکی برای مسئول فروش و یا پشتیبانی شما ارسال می شود که اطلاعات کاربر در آن درج شده است

 

نظرسنجی و مسابقه حرفه ای

شما می توانید انواع نظرسنجی و مسابقه را در کد USSD خود فعال کنید و با تعیین زمان معتبر بودن مسابقه امکان شرکت در مسابقه را محدود نمایید. پس از پایان مسابقه و نظر سنجی فایل اکسل شرکت کنندگان بر اساس گزینه دلخواه و یا کل نتایج قابل دانلود است.

 

پاسخ متنی و یا پیامکی به درخواست مشتریان

در هر منو کد USSD می توانید مشخص کنید تا برای کاربر یک پیام در محیط USSD نمایش داده شود که هیچ هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و یا تنظیم کنید تا به محض شماره گیری آن منو، پیامکی برای کاربر ارسال گردد.

 

راهنمایی مشتریان و مسیریابی

با اختصاص منو در زیر کد USSD خود می توانید موقعیت جغرافیایی بیزینس خودتان را بر روی نقشه مشخص کنید و کاربر با شماره گیری این گزینه لینک مسیریابی را دریافت می نماید.

 

استفاده رایگان کاربران از شماره رند شرکت به شماره 3000181818

کاربران USSD Panel می توانند بدون هیچ هزینه ای بابت خرید شماره پیامک، از شماره رند شرکت برای ارسال اطلاعات بصورت پیامک بر روی موبایل تماس گیرنده استفاده کنند. در ضمن در صورتی که مشتری سامانه اختصاصی تهیه کند، کلیه پیامک ها با شماره اختصاصی ایشان ارسال خواهد شد.

 

 

منبع: امکانات کد ussd


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سکوتکده مدرسه آموزش از راه دور فرهنگ شهرکرد نرم افزار حسابداری کاکتوس - نرم افزار های فروشگاهی، مالی اداری و رایگان آرشیو فیلمهای هندی با دوبله فارسی میهن ما تبلیغات رایگان با بازدهی بالا مرآت دز geococcyx موفقیت آتش نشانان